Katalog produktów

Regulamin

 1. Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży produktów w sklepie internetowym KosmetykaiStylizacja.pl za pośrednictwem internetu.
 2. Sklep internetowy KosmetykaiStylizacja.pl jest prowadzony przez firmę Perfect Support, Grzegorz Myślak  z siedzibą w 05-092 Łomianki, ul. Baonu Zośka 17 NIP: 118-159-96-78 REGON: 142383637.
 3. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są po zalogowaniu za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia.
 4. W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub drogą e-mail przez naszego pracownika.
 5. Błędnie wypełnione formularze zamówień bez danych umożliwiających kontakt mailowy lub telefoniczny nie będą realizowane.
 6. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w weekendy oraz w niedziele i święta będą rozpatrywane pod kątem kompletności danych  w kolejnym dniu roboczym.
 7. W przypadku niemożności zrealizowania zamówienia lub innego problemu, który wystąpi w związku z realizacją zamówienia, Kupujący będzie natychmiast poinformowany o tym fakcie i możliwych sposobach wyjścia z sytuacji problemowej.
 8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia. Możliwe są też inne niż standardowe formy dostawy towaru - po uprzednim indywidualnym ustaleniu za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 9. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto, co oznacza, że zawierają podatek VAT.
 10. Zakup jest dokumentowany paragonem lub fakturą VAT.
 11. Płatności za zamówiony towar można dokonać z góry lub przy odbiorze towaru. Zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty jeśli klient wybrał przedpłatę lub po otrzymaniu zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze.
 12. Wysyłka zamówionego towaru następuje najpóźniej w czasie do 3 pełnych dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty lub od daty złożenia zamówienia w przypadku płatności za pobraniem.
 13. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, na podstawie art.7.1 Kupujący ma prawo odstąpić od umowy w terminie 10 dni od daty zakupu bez podania przyczyn, składając Sprzedającemu oświadczenie w formie pisemnej o odstąpieniu od umowy. Po złożeniu takiego oświadczenia umowa uznawana jest za nieważną. W przypadku dokonywania zwrotu towar nie może być uszkodzony, otwarty (jeśli posiada oryginalne opakowanie), używany lub niekompletny, a koszt jego zapakowania i dostarczenia zwrotnego pokrywa Kupujący. Zwrotu towaru należy dokonać w terminie do 14 dni od daty odstąpienia od umowy. W przypadku niezwrócenia towaru w w/w terminie Sprzedający ma prawo do odmowy przyjęcia zwrotu. Za datę zwrotu przyjmuje się datę stempla pocztowego na przesyłce zwrotnej lub datę osobistego dostarczenia do Sprzedającego. Jeżeli została wystawiona faktura lub paragon, Kupujący jest zobowiązany do ich zwrotu wraz z towarem. Sprzedający nie przyjmuje paczek płatnych za pobraniem pocztowym. Po otrzymaniu zwrotu w stanie określonym powyżej, Sprzedający przekazuje należną kwotę na wskazane konto bankowe.
 14. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku „O ochronie danych osobowych”, Kupujący ma prawo do wglądu w swoje dane, poprawiania ich oraz żądania usunięcia z bazy danych. Sprzedający zobowiązuje się do zachowania tajemnicy w zakresie danych wprowadzonych w formularzu rejestracyjnym. Dane te będą wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówień i nie będą udostępniane osobom trzecim.
 15. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian cen oraz treści niniejszego regulaminu. Zmiany będą wchodziły w życie w chwili opublikowania ich na niniejszej stronie, w zakresie w jakim jest to dopuszczalne przez obowiązujące przepisy.
 16. Korzystanie ze sklepu internetowego www.KosmetykaiStylizacja.pl jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.
 17. W razie jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres:pTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

 

Podane ceny uwzględniają rabat dla klientów profesjonalnych (gabinetów kosmetycznych, salonów SPA). Detaliczego klienta mogą obowiązywać ceny bez rabatu!!!

 

Katalog produktów

Promocje

Facebook

 

Top

Produkty

Adres

HURTOWNA PERFECT SUPPORT  PRZENIESIONA NA UL. NAKIELSKA 3 !!!!

ul. Nakielska 3 

01-106 Warszawa

Kontakt

HURTOWNIA STACJONARNA PRZENIESIONA NA UL. NAKIELSKA 3

SKLEP INTERNETOWY

tel. 518 333 001

tel. 510 035 848

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.