Katalog produktów

 

Metoda 1:1

To sposób aplikacji rzęs polegający na doklejeniu „włosek po włosku”1 sztucznej rzęsy do 1 naturalnej. Dzięki temu zabiegowi Twoje rzęsy zyskują niewiarygodne przedłużenie, a jednocześnie wyglądają jak najbardziej naturalnie.Efekt przedłużenia utrzymuje się nawet do 8 tygodni, jednak zaleca się powtarzanie zabiegu co 4-5 tygodni.

Metoda 2:1

To zupełnie wyjątkowy sposób przedłużenia i zagęszczenia rzęs przeprowadzony przy wykorzystaniu naturalnego włosia z norki syberyjskiej. Włosie norki to unikatowy materiał, który charakteryzuje się niespotykaną lekkością i w doskonały sposób imituje rzęsy ludzkie.Dzięki metodzie 2:1, która polega na precyzyjnym doklejeniu dwóch rzęs z włosia norki do jednej naturalnej rzęsy, uzyskujemy niezwykły efekt zagęszczenia. Ze względu na właściwości użytego materiału, przedłużanie włosiem norki to niezwykle luksusowy zabieg, a jego efekty zachwycą każdą kobietę.

Blink & Express

W tej metodzie główną rolę odgrywa czas – rzęsy aplikowane są w pozycji siedzącej  w około 30 minut. To doskonały sposób na specjalne okazje takie jak: śluby, sesje zdjęciowe, stylizacje wieczorowe i jednocześnie alternatywa dla Pań, które z różnych względów nie decydują się na trwałe przedłużanie rzęs. Efekt utrzymuje się do dwóch tygodni, a sama aplikacja jest szybka i przyjemna.

 

RZĘSY SECRET LASHES

Wyników 1 - 7 z 7

Katalog produktów

Promocje

Facebook

 

Top

Produkty

Adres

HURTOWNA PERFECT SUPPORT  PRZENIESIONA NA UL. NAKIELSKA 3 !!!!

ul. Nakielska 3 

01-106 Warszawa

Kontakt

HURTOWNIA STACJONARNA PRZENIESIONA NA UL. NAKIELSKA 3

SKLEP INTERNETOWY

tel. 518 333 001

tel. 510 035 848

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.